O mnie

 Nazywam się Agnieszka Jakubek. Z wykształcenia jestem biotechnologiem żywności i chemikiem. Od 18 lat pracuję w laboratorium, gdzie precyzja, dokładność i perfekcja są kluczowe w prawidłowym wykonywaniu tej pracy. Hobbistycznie od zawsze interesuję się aranżacją i stylizacją wnętrz. Sama urządzałam swój wymarzony dom, określany przez bliskich jako funkcjonalny, wyjątkowy i oryginalny. Wrażliwa na detale, znana z pedanterii i wyczucia smaku, od lat proszona byłam przez licznych znajomych i przyjaciół o doradztwo przy aranżacji ich domów i mieszkań.

Kluczową decyzją by zajmować się home stagingiem zawodowo były jednak diametralne zmiany życiowe. Konieczność sprzedaży ukochanego domu, współpraca z licznymi biurami nieruchomości, liczne sesje zdjęciowe i odkryta nowa umiejętność radzenia sobie z tym, wskazały nową drogę życia. Home staging!

 Dziś certyfikowany home stager prestiżowej międzynarodowej sieci home stagingowej Stage-It-UP Network PL, kobieta dobrze zorganizowana, zaradna i przedsiębiorcza, łączę swoją wieloletnią pasję z prowadzeniem wymarzonej firmy. Życiowe doświadczenia, zamiłowanie do urządzania wnętrz i zrozumienie sytuacji od strony właściciela nieruchomości wystawionej na sprzedaż, sprawiają pełne oddanie, poświęcenie i zaangażowanie w każdy prowadzony przeze mnie projekt.  

Serdecznie zapraszam do współpracy!